Пономаренко В.І., Лисенко В.І., Милиця К.М., Волошина І.М. ОСОБЛИВІСТЬ НУТРІЄНТНОГО СКЛАДУ БАЗОВИХ РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ РАЦІОНІВ ХАРЧУВАННЯ

Перейти вниз

Пономаренко В.І., Лисенко В.І., Милиця К.М., Волошина І.М. ОСОБЛИВІСТЬ НУТРІЄНТНОГО СКЛАДУ БАЗОВИХ РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ РАЦІОНІВ ХАРЧУВАННЯ Empty Пономаренко В.І., Лисенко В.І., Милиця К.М., Волошина І.М. ОСОБЛИВІСТЬ НУТРІЄНТНОГО СКЛАДУ БАЗОВИХ РЕАБІЛІТАЦІЙНИХ РАЦІОНІВ ХАРЧУВАННЯ

Сообщение автор Admin в Чт Янв 17, 2019 12:01 pm

Вирішення проблеми збалансованого харчування в сучасних умовах потребує забезпечення повноцінними харчовими речовинами при мінімальній їх енергетичній цінності, достатнього рівня біологічно активних нутрієнтів при нормативних показниках жирового і вуглеводного вмісту.
При наданні рекомендацій і складанні реабілітаційного раціону харчування треба враховувати нормативний баланс нутрієнтів, вміст мікроелементів у співвідношенні кальцію з фосфором і магнієм у продуктах харчування і мікроелементів у 100 г їстівної частини збалансованого харчування добової потреби та порушень у стані здоров’я.
Виходячи з корисності, доступності та співвідношення залежних мікроелементів для максимального засвоєння нутрієнтів харчових речовин нами відібрані продукти у нормативному еквіваленті та складений середньодобовий набір для реабілітаційного раціону.
Проведений розрахунок ваги, калорійності, води, білків, вуглеводів, органічних кислот, золи, Na, K, Ca, Mg, P, Fe, B-каротину, вітамінів А, В1, В2, РР, С, Е з огляду на кулінарну обробку.
Визначене співвідношення Са : P Ca : Mg. Підраховані інгредієнти свідчать про необхідність корегування у раціоні кількості Р, Fe, В-каротину, вітамінів А, В1, РР, С.
Після оптимізації нутрієнтів у реабілітаційному раціоні він може бути рекомендований пацієнтам першої та другої групи зайнятості (2600-2800 ккал/добу) населення розумової та частково механізованої праці, що складає більшість працюючого населення України.
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 145
Дата регистрации : 2016-05-29

http://miest2016.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения