Сердюк Ю.М., Гераскіна Л.Р. ОСОБЛИВОСТІ ВПЛИВУ МЕТОДІВ ЕРГОТЕРАПІЇ НА РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ’Я ЖІНОК

Перейти вниз

Сердюк Ю.М., Гераскіна Л.Р. ОСОБЛИВОСТІ ВПЛИВУ МЕТОДІВ ЕРГОТЕРАПІЇ НА РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ’Я ЖІНОК Empty Сердюк Ю.М., Гераскіна Л.Р. ОСОБЛИВОСТІ ВПЛИВУ МЕТОДІВ ЕРГОТЕРАПІЇ НА РЕПРОДУКТИВНЕ ЗДОРОВ’Я ЖІНОК

Сообщение автор Admin в Ср Янв 16, 2019 9:53 am

До початку ХХІ століття народжуваність в Україні досягла рекордно низької межі. Кожне покоління батьків репродукує себе в дітях трохи більше ніж на половину. Саме в період з початку 1990-х років в Україні різке зниження народжуваності стало головною причиною депопуляції.
Провідними факторами зниження народжуваності більшість вітчизняних і закордонних дослідників вважають фактори погіршення рівня життя населення і в цілому загострення соціально-економічного стану в Україні. В той час всі ці процеси проходили і проходять на фоні дуже помітного погіршення репродуктивного здоров’я жінок.
Репродуктивне здоров'я - це стан повного фізичного, розумового і соціального благополуччя за відсутності захворювань репродуктивної системи на всіх етапах життя. Репродуктивне здоров'я, як здоров'я в цілому, залежить, в першу чергу, від способу життя, від харчування, генетичної спадкоємності, екології, а також від наявності і використання служб охорони репродуктивного здоров'я (медичні організації і організації, що надають послуги з консультування, інформування населення).
Охорона репродуктивного здоров'я визначається як поєднання методів, способів і послуг, які сприяють репродуктивному здоров'ю і благополуччю за рахунок попередження і усунення проблем, пов'язаних з репродуктивним здоров'ям. Не дивлячись на помітну кількість досліджень окремих компонентів репродуктивного здоров’я жінок, ця проблема аналізувалася нами саме з позиції впливу на її функціональний стан методами ерготерапії.
У дослідженні брали участь 15 дівчат, вікової групи 25-30 років. Для них була складена реабілітаційна програма, за якою вони займалися впродовж місяця.
Проведення експерименту та аналіз отриманих результатів показав, що реабілітаційні заходи сприяють підвищенню працездатності, покращенню соматичного здоров’я (на 70-75 %). Саме це призводить до покращення роботи дихальної системи: Т вдиху збільшився на 11 %, Т видиху – на 12 %, ЖЄЛ – на 6 %. Серцево-судина система стала працювати економно, а тому жінки за цими показниками досягли рівня – вище середнього. Стабілізувався тонус обох відділів вегетативної нервової системи. Значить жінки, що пройшли реабілітацію, стали краще підготовленими до майбутньої вагітності та пологів.
Admin
Admin
Admin

Дата регистрации : 2016-05-29

http://miest2016.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Права доступа к этому форуму: