Казакова С.М., Семенюк О.О. ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ВІКУ ЛЮДЕЙ

Перейти вниз

Казакова С.М., Семенюк О.О. ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ВІКУ ЛЮДЕЙ Empty Казакова С.М., Семенюк О.О. ОСОБЛИВОСТІ ФУНКЦІОНУВАННЯ СЕРЦЕВО-СУДИННОЇ СИСТЕМИ В ЗАЛЕЖНОСТІ ВІД ВІКУ ЛЮДЕЙ

Сообщение автор Admin в Ср Янв 16, 2019 9:38 am

Методи дослідження кардіологічної системи займають провідне місце при визначенні захворюваності і смертності людей від серцево-судинних недуг. Змінюються уявлення про патогенез серцево-судинних захворювань, в практику впроваджуються складні комплекси лабораторних і функціонально-діагностичних методик обстеження хворих. Але не дивлячись на це дана проблема далека від вирішення і знання клінічних методів обстеження серцево-судинних хворих у нових умовах не тільки не втратили свого значення, але набули ще більшої актуальності.
У зв’язку з цим була поставлена така мета: вивчити залежність основних параметрів кардіологічної системи у людей різного віку.
Предмет дослідження: методика вивчення особливостей функціонування ССС в залежності від віку
Об’єкт дослідження: процес пізнання особливостей функціонування кардіологічної системи в залежності від віку.
Проведені дослідження показали, що:
- «Золоте співвідношення» (яке розраховувалось за формулою Ніцши) у віці 20 років відповідає – 6,7 у.о.; у 30 років цей показник збільшується на 1,5 % у порівнянні з попереднім; а в 40 років він зменшується на 1 % у порівнянні з тридцятирічними, у дорослому стані параметр зменшується на 1,8 % у порівнянні з сорокарічними;
- виміри СОК показали, що у молодих людей цей параметр дорівнює 62 мл.; у віці 30 років він збільшується на 37 %; у віці 40 років даний показник зменшився на 1,8 %; у віці 50 років СОК зменшується на 13,2%.
Аналіз результатів ХОК показав, що в молодих осіб ХОК становить 4,7 л/хв; у тридцятирічних хвилинний об’єм крові збільшився на 3,8 %; у сорокарічних результати знизилися на 1,6 %; у п’ятдесятирічних дані знизилися на 11,3 %.
Аналіз даних з КЕК показав, що у віці 20 років він дорівнює 3065 у.о., у зрілому віці показник зменшився на 9,6 %; у віці 40 років КЕК зменшився на 1 %; у віці 50 років зменшився на 3,3 %.
Індекс Робінсона у осіб молодого віку (20 років) складає 80,4 у.о., у тридцятирічних індекс виріс на 1 %; у сорокарічних відповідно виріс на 4 %; у п’ятдесятирічних показник знизився на 4,3 %.
Отже, проведені дослідження дають змогу констатувати, що функціонування кардіологічної системи залежить від віку і це треба враховувати при складанні фізреабілітаційних програм у фітнес клубах, центрах реабілітації.
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 145
Дата регистрации : 2016-05-29

http://miest2016.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения