Казакова С.М., Малєв А.С. ІНТЕГРОВАНИЙ ПІДХІД У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ ПРИ ПОРУШЕННЯХ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО СТАНУ ЛЮДИНИ

Перейти вниз

Казакова С.М., Малєв А.С. ІНТЕГРОВАНИЙ ПІДХІД У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ ПРИ ПОРУШЕННЯХ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО СТАНУ ЛЮДИНИ Empty Казакова С.М., Малєв А.С. ІНТЕГРОВАНИЙ ПІДХІД У ПРОЦЕСІ ФІЗИЧНОЇ ТЕРАПІЇ ПРИ ПОРУШЕННЯХ ФУНКЦІОНАЛЬНОГО СТАНУ ЛЮДИНИ

Сообщение автор Admin в Ср Янв 16, 2019 9:37 am

Ефективність успішної праці, навчання, творчості, фізичне та психічне здоров’я людини залежать від її функціонального стану, який є неодмінною складовою будь-якої діяльності. Функціональний стан визначають як фізіологічний стан організму і його систем. Він оцінюється за результатами діяльності людини та розглядається як цілісна багатокомпонентна характеристика функцій організму людини. Тому вирізняють нормальний, порушений і патологічний стани людини.
Мета роботи: вивчити особливості застосування засобів фізичної реабілітації при порушенні функціонального стану людини.
Завдання роботи:
Вивчити можливості впливу засобів фізичної терапії при порушенні функціонального стану людини.
Розробити та апробовувати програму фізичної реабілітації шляхом проведення експерименту при порушенні функціонального стану людини.
Вперше показано, що програма фізичної терапії позитивно впливає на функціональний стан людини, а саме сила нервових процесів збільшилася на 15-20%; врівноваженість – на 10%; динамічна та статична координація – на 10%; збудливість симпатичної та парасимпатичної систем, соматичної стала оптимальною, тонічна активність м’язової системи збільшилась удвічі. Кардіо-респіраторна система та сенсорна системи стали працювати нормально.
Стимуляція центральної регуляції судинного тонусу при фізичному навантаженні веде до активізації екстракардіального чинника гемодинаміки. Значному посиленню венозного кровообігу сприяє група допоміжних чинників гемодинаміки, що включаються при м’язовій роботі, дихальних рухах грудної клітки і діафрагми, зміни внутрішньочеревного тиску, ритмічних скорочень і розслаблень скелетної мускулатури.
Значення СОК та ХОК піднялися до середнього рівня, ІР – знизився до показників середнього рівня. Респіраторна система теж нормалізувала свої показники. Сенсорні системи стали працювати краще.
В результаті аналізу отриманих попередніх даних була розроблена комплексна програма фізичної терапії при порушеному функціональному стані людини.
Admin
Admin
Admin

Сообщения : 145
Дата регистрации : 2016-05-29

http://miest2016.ukrainianforum.net

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения